reklama

Age of Empires: Castle Siege už i pro Android

Age of Empires: Castle Siege už i pro Android
2017-04-08T11:48:41+01:00
• 8. 4. 2017

Hra Age of Empires poprvé spatřila světlo světa na konci minulého století. Od té doby se dočkala mnoha pokračování. Mezi nejnovější patří Age of Empires: Castle Siege. Tento titul konkrétně přichází na Android, přičemž je již k dispozici pro iOS a najdete jej i ve Windows Store.

Age of Empires: Castle Siege nenabízí originální herní model. V podstatě se dá říci, že se tvůrci nechali inspirovat u Clash of Clans. V Age of Empires: Castle Siege se musíte starat o svou pevnost, zdroje, postupně vše vylepšovat, budovat svou armádu a napadat případně jiné hráče pro získání odměn a úrovní. Samozřejmostí jsou mikroplatby.

Oproti Clash of Clans disponuje Age of Empires lepším systémem útoků, kde máte kompletní kontrolu nad jednotkami. Můžete je směřovat na jakékoliv cíle. Na druhou stranu je můžete nechat volně napadat jednotlivé stavby či nepřátelské obranné jednotky.

Hlavní nevýhodou může být nutnost účtu Xbox Live. Pokud ale tento menší neduh překousnete, můžete se s tímto účtem přihlásit na počítači a pokračovat v hraní tam.

logo-app Age of Empires: Castle Siege Microsoft Corporation Zdarma ANDROID

 

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim