reklama

Tvrzenýsklo.cz: kvalitní ochrana displeje s 20% slevou sponzorovaný článek

Tvrzenýsklo.cz: kvalitní ochrana displeje s 20% slevou [sponzorovaný článek]
2017-04-08T20:21:53+01:00
• 8. 4. 2017

Jestliže si neustále lámete hlavu nad kvalitní ochranou displeje vašeho chytrého telefonu, mohl by být internetový obchod Tvrzenýsklo.cz přímo pro vás.

ÄŚas od ÄŤasu se prostÄ› stane, Ĺľe nám náš mobilnĂ­ telefon upadne na zem. Pokud se smartphone zřítĂ­ na záda, příliš velká katastrofa se nestane – pouze pár odÄ›rek. ProblĂ©m nastává ve chvĂ­li, kdy telefon spadne stranou displeje. ExistujĂ­ dvÄ› moĹľnosti, jak zobrazovacĂ­ panel svĂ©ho smartphonu nerozbĂ­t – zabalit jej do bublinkovĂ© fĂłlie, anebo si pořídit kvalitnĂ­ tvrzenĂ© sklo.

Tvrzená skla od serveru Tvrzenýsklo.cz jsem vystavil nejrůznější zátěži, kterou běžně nosím po kapsách – klíče a drobné peníze. Po měsíci používání jsem byl překvapen, že se na sklech neobjevil ani jeden škrábanec, a to jsem se opravdu snažil je přece jen trochu poničit.

InternetovĂ˝ obchod TvrzenĂ˝sklo.cz nabĂ­zĂ­ kvalitnĂ­ ochranu displeje, a to za pomÄ›rnÄ› nĂ­zkou cenu. SamotnĂ© sklo používám takĂ© na svĂ©m iPhonu 5s – po vĂ­ce neĹľ roÄŤnĂ­m používánĂ­ se na nÄ›m nacházĂ­ jen dva malĂ© škrábance. Cena takovĂ©ho skla se na serveru TvrzenĂ˝sklo.cz pohybuje jiĹľ od 199 KÄŤ.

Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně skombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.

JestliĹľe chcete tvrzenĂ© sklo vidÄ›t na Ĺľivo, mĹŻĹľete využít takĂ© moĹľnosti kamennĂ©ho obchodu. Ten najdete na tĂ©to adrese – JaromĂ­rova 34, Praha 2.

Jak tvrzené sklo aplikovat?

Před samotnou aplikací tvrzeného skla musíte displej svého telefonu očistit, a to pomocí speciálního ubrousku napuštěného alkoholem, který je součástí balení. Poté jej usušte látkovým hadříkem, a sklo přiložte přesně do středu zařízení.

Po přiložení lehce zatlačte do středu displeje a sledujte, jak se tvrzené sklo samovolně přilne – jednoduché, rychlé a okamžité. Nepotřebujete žádné vaničky, do kterých svůj telefon ustavíte. Riziko je tak jen to, že sklo přesně nevystředíte.

Jestliže při nákupu tvrzeného skla na webu Tvrzenýsklo.cz zadáte kód „sklo20“, získáte 20 % slevu.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim