reklama

iPhone 8 se údajně zpozdí kvůli novým technologiím a nabídne VR

iPhone 8 se údajně zpozdí kvůli novým technologiím a nabídne VR
2017-04-08T09:28:38+01:00
• 8. 4. 2017
3

Představení nových iPhonů bývá tradičně poslední roky vždy v září. Letos tomu tak možná úplně nebude. Zcela nový iPhone 8 totiž prý údajně kvůli integraci nových technologií nabírá zpoždění. Původně se však předpokládalo představení iPhone 7s a právě iPhonu 8 zároveň v září letošního roku.

K tomu možná také dojde, jen s tím rozdílem, že zatímco model 7s se začne hned prodávat, tak iPhone 8 dorazí až v listopadu. Za zdržení údajně může integrace OLED displeje a 3D technologie. Druhou zmíněnou technologii má zajišťovat dvojice předních fotoaparátů s potřebnými infračervenými senzory. Nový iPhone tak má díky tomu umět kompletně snímat váš obličej. 3D bude možná umět i zadní fotoaparát.

Další novinkou iPhonu 8 má být Smart Connector známý z iPadu. Jeho přítomnost u iPhonu se předpokládala již u iPhonu 7. Nově by Smart Connector měl zajišťovat druhou možnost nabíjení a také především připojení VR headsetu. Apple se má totiž chystat vstoupit do vod virtuální reality. Uvidíme tedy, čeho se na podzim dočkáme, rozhodně to však zní zajímavě.

Zdroje: 9to5mac.com, 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Abcd Abcd

9. 4. 2017, 12:41
Android aplikace

Další blbost co Apple dělá. Nejdříve by měly snížit cenu, otevřít systém a zvýšit výkon.

Petr Hošek

8. 4. 2017, 16:58
Android aplikace

Nabídne VR, to brzo, tam asi chrapou, pořád se snažím pochopit proč si tohle někdo kupuje, ještě za takový peníze…

Marek Veselý

15. 4. 2017, 21:36
Android aplikace

Jedině že by koupili nějakou společnost která VR dělá. Kdyby ji dělali z fleku, tak maj fakt co dohánět. Stejně za pět let budou první kdo vymyslel VR. May the Marketing be with you. :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim