reklama

iPhone 8 se údajně zpozdí kvůli novým technologiím a nabídne VR

iPhone 8 se údajně zpozdí kvůli novým technologiím a nabídne VR
2017-04-08T09:28:38+01:00
• 8. 4. 2017
3

Představení nových iPhonů bývá tradičně poslední roky vždy v září. Letos tomu tak možná úplně nebude. Zcela nový iPhone 8 totiž prý údajně kvůli integraci nových technologií nabírá zpoždění. Původně se však předpokládalo představení iPhone 7s a právě iPhonu 8 zároveň v září letošního roku.

K tomu možná také dojde, jen s tím rozdílem, že zatímco model 7s se začne hned prodávat, tak iPhone 8 dorazí až v listopadu. Za zdržení údajně může integrace OLED displeje a 3D technologie. Druhou zmíněnou technologii má zajišťovat dvojice předních fotoaparátů s potřebnými infračervenými senzory. Nový iPhone tak má díky tomu umět kompletně snímat váš obličej. 3D bude možná umět i zadní fotoaparát.

Další novinkou iPhonu 8 má být Smart Connector známý z iPadu. Jeho přítomnost u iPhonu se předpokládala již u iPhonu 7. Nově by Smart Connector měl zajišťovat druhou možnost nabíjení a také především připojení VR headsetu. Apple se má totiž chystat vstoupit do vod virtuální reality. Uvidíme tedy, čeho se na podzim dočkáme, rozhodně to však zní zajímavě.

Zdroje: 9to5mac.com, 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Další blbost co Apple dělá. Nejdříve by měly snížit cenu, otevřít systém a zvýšit výkon.

Petr Hošek

8. 4. 2017, 16:58
Android aplikace

Nabídne VR, to brzo, tam asi chrapou, pořád se snažím pochopit proč si tohle někdo kupuje, ještě za takový peníze…

Marek Veselý

15. 4. 2017, 21:36
Android aplikace

Jedině že by koupili nějakou společnost která VR dělá. Kdyby ji dělali z fleku, tak maj fakt co dohánět. Stejně za pět let budou první kdo vymyslel VR. May the Marketing be with you. :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim