reklama

Honor 6S by měl být představen v lednu

Honor 6S by měl být představen v lednu
2016-12-03T14:30:07+02:00
• 3. 12. 2016

)

1

V roce 2014 byl uveden smartphone Honor 6, následně byl představen Honor 7 a letos jsme se dočkali Honoru 7 Lite. I tak se tomuto výrobci podařilo oprášit Honor 6 ve verzi 6X. Očekávali bychom, že v roce 2017 dojde k nějakému posunu, ale i tak se máme těšit na další verzi původního Honoru 6.

Honor 6S

Novinka se bude jmenovat Honor 6S. Samotné značení by mohlo evokovat vybavenější původní model, ale opak je pravdou. Bude se jednat o nejslabší mobil ze šestkové série. Nabídne jen ty nejzákladnější specifikace, čemuž by měla odpovídat i cena.

Dle dostupných informací má disponovat displejem o úhlopříčce 5,5 palců s rozlišením Full HD. O výkon se má starat Snapdragon 435 s osmi jádry. Samozřejmostí je čtečka otisků prstů a podpora LTE. Novinka má disponovat hybridním slotem, což znamená, že budete moci použít dvě SIM karty, nebo jednu SIM kartu a jednu microSD kartu. Všemu bude dodávat energii baterie o kapacitě 3 340 mAh.

cypukejviaa1zu1

Uvedení je údajně plánované na leden 2017, možná se dočkáme na veletrhu MWC v Barceloně. Cena by neměla přesáhnout hranici 130 dolarů, což je v přepočtu 3 300 Kč.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Honor nám chce asi dokázat, že né jen Samsung umí zaplavit trh spousty modelů. Konkurence je potřeba ale nic by se nemělo přehánět. Aby to nebylo na úkor kvality.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim