reklama

Aplikace Custom Quick Setting se dočkala výrazné změny, přináší lepší úpravu položek

Aplikace Custom Quick Setting se dočkala výrazné změny, přináší lepší úpravu položek
2016-12-27T08:55:23+02:00
• 27. 12. 2016

Pokud uživateli systému Android nevyhovuje základní notifikační lišta a uspořádání daných ikonek, tak samotný systém nenabízí přílišné možnosti změny, či úpravy tohoto seznamu. Od toho slouží aplikace Custom Quick Setting, která se nyní dočkala výrazné aktualizace.

Kompletní přepsání aplikace

Podle samotných tvůrců se jedná o kompletní přepis aplikace. Ta nyní dobře spolupracuje s Androidem 7 a umí spoustu nových funkcí. Android 7 sám přinesl spoustu nových možností úpravy notifikační lišty. Nová verze nese označení 2.0 a přináší následující změny či přídavky.

  • vícero akcí na jednom políčku a hladké překlikávání mezi nimi
  • přidání druhé notifikační obrazovky, kde je možné přesunout další akční položky
  • živé ikonky, které budou ukazovat rychlost procesoru, místo volné RAM, volné místo na disku, zbývající baterii a počasí (pouze ze zdroje BBC a Yahoo)
  • možnost vytvoření widgetů z aplikací, které se budou automaticky klikat; je možné automaticky nastavit velikost
  • dále je lepší kompatibilita s dalšími aplikacemi, snaží odstraňování ikonek

Podle vývojáře je aplikace nejlépe použitelná na Androidu 7 Nougat. Fungovat bude i na některých alternativních ROMkách.  Na Androidu 6 bude z nových funkcí fungovat ladič UI. Další funkce mohou mít mírně omezené nebo zasekávající se. Některé položky jsou použitelné pouze při rootu zařízení.

logo-app Custom Quick Settings Mighty Quinn Apps Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim