reklama

LG G6 bude jen evolucí modelu G5?

LG G6 bude jen evolucí modelu G5?
2016-12-27T09:33:10+02:00
• 27. 12. 2016
1

Blíží se jeden z nejdůležitějších veletrhů mobilního průmyslu – MWC. Na něm se pravděpodobně dočkáme uvedení nejednoho top modelu, byť někteří výrobci raději volí samostatné akce, aby upozornili hlavně na svůj nový smartphone. Nyní se proslýchá, že se dočkáme LG G6 právě na MWC, ale oficiální prodej začne ještě dřívěji než kdykoliv před tím. Výrobce tak chce předstihnout například hlavního rivala, Samsung.

Kromě toho se dostávají na světlo světa nákresy LG G6. Pokud se vám líbí současný model G5, budete potěšeni. V podstatě by se mělo jednat o podobné zařízení se stejným vzezřením zadní strany. Velikostně by se mělo jednat o něco menší zařízení, přičemž displej bude mít úhlopříčku 5,2 palců.

Zatím není jasné, jestli bude k dispozici modularita, ale vzhledem ke slabým prodejům současného smartphonu G5 by nebylo od věci, kdyby LG upustilo od této technologie. Ani na samotných nákresech není k vidění tlačítko pro vyjmutí spodní části. Ostatně modularita zatím není hlavním trhákem a lidi na nic moc neslyší.

Co se týče ostatních specifikací, lze očekávat QHD rozlišení displeje, až 6 GB RAM a procesor Snapdragon 821. Po technické stránce by se tedy mohlo jednat prakticky o variantu smartphonu LG V20.

Zdroje: androidauthority.com, gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim