reklama

Obchod Play ladĂ­ hodnocenĂ­ her

Obchod Play ladĂ­ hodnocenĂ­ her
2016-11-25T07:35:33+01:00
• 25. 11. 2016

Asi největší slabinou Obchodu Play je způsob hodnocení titulů uživateli. Například recenze s jednou hvězdičkou se nerovná recenzi s pěti hvězdičkami. Aby došlo k vyrovnání, musí aplikace nebo hra získat několik nejvyšších hodnocení. O to větší problém je, pokud si chcete vybírat hru na základě recenzí, které jsou mnohdy nevyrovnané a zcela zcestné.

nexus2cee_play-store-review-feature-ratings-old hodnocenĂ­ her

I z tohoto důvodu si Obchod Play pohrává s novým typem hodnocení her. Respektive se upravuje i samotné udělování hvězdiček. Místo toho, aby se uživatel „vykecával“ v textu, jednoduše ohodnotí jednotlivé aspekty hry. Uděluje tak hodnocení sekcím jako celková obliba hry, ovládání, hratelnost a grafika.

nexus2cee_play-store-review-feature-ratings-1 nexus2cee_play-store-review-feature-ratings-2 nexus2cee_play-store-review-feature-ratings-3 nexus2cee_play-store-review-feature-ratings-4

Rozhodně se jedná o lepší způsob než textová podoba. Google tak jednoduše dostane přesnější informace a nemusí získávat cenná data z uživatelských recenzí. Zatím se tato novinka objevila jen u některých uživatelů a nevíme, kdy dojde k plošnému nasazení.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim