reklama

Ubisoft posiluje své postavení na smartphonech

Ubisoft posiluje své postavení na smartphonech
2016-09-28T08:01:02+01:00
• 28. 9. 2016

Zřejmě není potřeba představovat herní studio Ubisoft, které nás obšťastňuje hrami už 30 let. Za svou dobu si prošlo vývojem a nyní rozhodně nechce ustrnout na místě. Svým nejnovějším nákupem totiž posílí své postavení v herním mobilním průmyslu. Ačkoliv sama společnost nabízí nejrůznější hry pro mobily, tak se zpravidla jedná o komplikované hry s vyšší cenou.

ubi

Ubisoft rozšiřuje své plány, k čemuž mu má dopomoci nákup firmy Kecthapp, která nabízí desítky relativně malých a jednoduchých her pro Android a iOS. Ty jsou zpravidla zdarma, přičemž jsou obohaceny o reklamu, případně o in app platby.

original

Samotný Ketchapp je čtvrtou největší firmou ve své kategorii, přičemž má na svém kontě přes 700 miliónů stažení a měsíčně toto číslo naroste o 23 miliónů.

Bohužel nebylo zveřejněno, jakou má hodnotu tento nákup. Navíc bude muset být schválen úřady, což může trvat měsíce. Ubisoft předpokládá, že obchod může být uzavřen někdy na přelomu let 2016 a 2017. Uvidíme, co všechno se změní a jaké nové tituly přibudou.

Známé hry od Kecthapp:

Všechny hry najdete na oficiálních stránkách.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim