reklama

Alt-C – kopírujte odkazy přímo do mobilu

Alt-C – kopírujte odkazy přímo do mobilu
2016-08-08T07:43:30+02:00
• 8. 8. 2016

Pushbullet patřil k velmi oblíbeným aplikacím díky jeho funkcím. Ty tkvěly v tom, že jste si mohli odesílat odkazy do různých zařízení přímo z doplňku v PC. Následně přibyly nové funkce, ale autoři poté Pushbullet zpoplatnili a různě omezili. K tomu, abyste mohli odkazy pohodlně odesílat stále zdarma, a pokud nechcete mít nadbytečné funkce, které stejně nevyužijete, pak je pro vás určena tato aplikace.

RUA83QSP6ZpsTO8YKLXLXyZSsy06_fyO

Alt-C, tak zní název celé aplikace. V podstatě vystihuje vše, co umí. Jediným úkolem Alt-C je totiž to, abyste si mohli pohodlně odesílat odkazy. Celá aplikace funguje zcela bezchybně, ale je nutné, abyste měli k dispozici připojení k internetu.

Ol59d-M6_MgQdYfVmR9pep13a-J5OC-k

Stačí si stáhnout ze stránek Alt-C program s minimální velikostí, nainstalovat a spustit. Zobrazí se registrační okno, kam musíte zadat kód ze svého zařízení, aby došlo ke spárování.

YJ71L-iVoVo-0Rp_87D4EvuV8ztFTgXw

Ve chvíli, kdy budete chtít něco zkopírovat, lze udělat jednoduše zkratkou ALT+C, po stisku dojde k okamžitému odeslání do vašeho telefonu. V zařízení nemusíte dělat nic, stačí jen podržet prst a text někam vložit.

HO4TS672L8-NStTMxX8e0Kg-batwwrGu xJcDfSOiISe2L-avNvrIvNR2Ye14YIkB

Aplikace je ke stažení zdarma pro operační systém Android.

logo-app Alt-C Can O' Baked Beans Creations Zdarma ANDROID

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat