reklama

Wileyfox Spark – střední třída se Cyanogen OS

Wileyfox Spark – střední třída se Cyanogen OS
2016-07-01T13:50:26+02:00
• 1. 7. 2016

Platforma Cyanogen OS je zase o krok blíže k většímu počtu uživatelů díky společnosti Wileyfox, která se postarala o její nasazení celkem do tří novinek s názvem Spark, Spark+ a Spark X. Výrobce s kořeny z Velké Británie nemá v celosvětovém měřítku prozatím žádnou popularitu, neboť funguje teprve od srpna loňského roku. Odlišení alespoň softwarovou výbavou jim rozhodně může pomoci v prorážení si cesty na mobilní trhy.

Wileyfox Spark (1) Wileyfox Spark (4)

Nejslabším článkem se stal model Spark, který dostal 5palcový HD displej s 2.5D zakřivením. Výkon mu dodá čtyřjádrový procesor MT6735 od MediaTeku, 1GB operační paměť RAM a rozšiřitelné 8GB úložiště. V zadní části si vydobyl místo 8megapixelový fotoaparát nebo baterie o velikosti 2 200 mAh. Výbavu uzavírá podpora sítí 4. generace, funkce dual-SIM, přední 8megapixelová kamerka. Model Spark+ má navíc 2GB paměť RAM, 16GB úložiště a 16MPx fotoaparát.

Poslední novinka nesoucí název Spark X oproti ostatním nese 5,5palcový HD displej a 3 000mAh baterii. Z barevných variant budou dostupné jen dvě základní – bílá a černá. Předobjednávky jsou již spuštěny na stránkách výrobce i přes Amazon, kde zdarma dostanete roční pojištění na displej a ochranné pouzdro. Od 12. července začne volný prodej u modelu Spark. Druhý Spark+ pořídíte pár týdnů po něm a Spark X dojde až někdy v průběhu srpna.

Spark – 89,99 liber (tj. cca 2 963 Kč) / Spark+ – 114,99 liber (tj. cca 3 787 Kč) / Spark X – 129,99 liber (tj. cca 4 281 Kč)

Wileyfox Spark (3) Wileyfox Spark (2)

Zdroj: androidauthority.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat