reklama

@evleaks odhaluje Galaxy Note 7 aktualizováno

@evleaks odhaluje Galaxy Note 7 [aktualizováno]
2016-07-02T05:45:11+01:00
• 2. 7. 2016
3

Aktualizováno 2. 7.

Evan Blass (@evleaks) opÄ›t poskytuje další informace kolem nadcházejĂ­cĂ­ho modelu Galaxy Note 7. Tentokrát si lze všimnout na uniklĂ©m renderu, Ĺľe sedmá generace bude disponovat zaoblenĂ˝mi zády spoleÄŤnÄ› se zakĹ™ivenĂ˝m displejem. Jako byste spojili Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge. SamozĹ™ejmÄ› se nezapomnÄ›lo na stylus, pĹ™iÄŤemĹľ si lze všimnout na pĹ™ednĂ­ stranÄ› jednoho senzoru navĂ­c – ÄŤteÄŤka duhovky.

CmUHtT5XgAA9qRu

Původní článek 25. 6.

Po letních prázdninách se pravděpodobně dočkáme představení phabletu Samsung Galaxy Note 7 na veletrhu IFA v Berlíně. Zatím se objevovaly jen kusé a nepotvrzené informace. Tak tomu bude až do oficiálního uvedení, ale na druhou stranu zde máme čerstvé zprávy od @evleaks. Ten proslul zejména přesnými úniky, za což ho nemají výrobci rádi.

Galaxy Note 7

PrvnĂ­ informacĂ­, se kterou se podÄ›lil s veĹ™ejnostĂ­, byl název a logo novĂ©ho phabletu od Samsungu – mĹŻĹľete vidÄ›t na obrázku výše. Dále sdÄ›lil, Ĺľe Galaxy Note 7 bude obsahovat „iris“ skener, kterĂ˝ patří mezi biometrickĂ© technologie používanĂ© pro zvyšovánĂ­ zabezpeÄŤenĂ­. KonkrĂ©tnÄ› je stavÄ›n pro skenovánĂ­ duhovky.

Dále máme dle @evleaks očekávat 5,7palcový displej s rozlišením 1440 x 2560 pixelů. Samozřejmě se bude jednat o Super AMOLED technologii. Úložiště poskytne velikost 64 GB a navíc nebude chybět slot na microSD kartu. Zatím nevíme, jestli budou dostupné další varianty.

Co se týče hlavního foťáku, nabídne 12 MPx, přičemž bude použita technologie Dual Pixel z Galaxy S7. Přední strana ponese 5MPx kamerku. Aby toho nebylo málo, novinka bude disponovat certifikací IP68. Mimo jiné se spekuluje o 6GB paměti RAM a baterii o kapacitě přesahující 4000 mAh.

Screenshot

Uvidíme, co ještě si na nás Samsung nachystal. Zatím to vypadá na větší bestii doplněnou o mnoho technologií. Samozřejmě můžeme jen doufat, že se tentokrát výrobce postará i o dostupnost na našem trhu, ale naše zdroje hovoří, že se můžeme těšit.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

René Zavadil

25. 6. 2016, 22:43
Android aplikace

Uz se tesim … po roce navrat k Note rade ;)

Petr Kropáč

25. 6. 2016, 18:21
Android aplikace

A můj S7 edge už nebude nejlepší telefon. Ale co už :-)

Ivo Rundt

25. 6. 2016, 18:20
Android aplikace

Nemá být náhodou představen již 2.8.??
A u nás by se prodávat nakonec mÄ›l…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim