reklama

Wi-Fi manager pro Android Wear

Wi-Fi manager pro Android Wear
2016-07-04T07:20:06+01:00
• 4. 7. 2016

Podpora Wi-Fi konektivity je zabudována v Android Wear již dlouho, avšak pokud se chcete připojit na síť, máte menší problém. Musíte si vzít své chytré zařízení (telefon / tablet) a následně napsat heslo a připojit se. V tomto ohledu se jedná o trochu zbytečný krok, jenž by jistě šel vyřešit. To se taky stalo a nyní je v Obchodu Play k dispozici aplikace, jež by měla problém řešit.

wi-fi-manger-1 wi-fi-manger-2 wi-fi-manger-3

Aplikace, jako už jistě sami očekáváte, nepatří vývojářům Googlu, nýbrž týmu Appfour, který má podobných aplikací za sebou více. Mám na mysli ty, které lze využít v chytrých hodinkách. Mezi ty méně použitelné můžeme zařadit prohlížeč pro Android Wear, naopak velmi dobře poslouží prohlížeč fotografií pro Android Wear. Co se ovšem aplikace na připojení se k Wi-Fi síti týká, osobně bych ji zařadil mezi ty povedené. Lze totiž, v rámci možností, jednoduše heslo naklikat na displeji nebo jej vyslovit.

Aplikace je samozřejmě k dispozici zdarma se základními nastaveními. Pokud však chcete menší klávesnici, zadat vlastní statickou IP adresu či použít některé z dalších nastavení, bude nutné zaplatit menší poplatek a podpořit tak vývojáře.

logo-app Wi-Fi Manager for Android Wear appfour Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim