reklama

Honor V8 Max bude ještě větší

Honor V8 Max bude ještě větší
2016-07-04T08:00:20+01:00
• 4. 7. 2016

V květnu společnost Honor představila novinku V8, která nabízí 5,7palcový displej a dá se zařadit mezi top modely. Nelze u ní zapřít společné kořeny s Huawei P9 – například duální foťák na zadní straně. Nyní se dozvídáme, že Honor připravuje ještě větší model Honor V8 Max. Konkrétně by měla být velikost displeje 6,6 palců, přičemž rozlišení bude 1440 x 2560 pixelů.

Honor V8 Max honor-V8-Max-is-certified-in-China-by-TENAA

Současné informace o specifikacích naznačují, že cena nebude nejmenší a smartphone V8 Max by se mohl zařadit taktéž mezi top modely, nebo minimálně do vyšší střední třídy. Výkon bude zajišťován procesorem Kirin 950 od Huawei, který bude mít k dispozici 3 GB RAM. Interní úložiště nabídne 32 GB a bude možné jej rozšířit o paměťovou microSD kartu o velikosti až 128 GB.

honor-V8-Max-is-certified-in-China-by-TENAA (1) honor-V8-Max-is-certified-in-China-by-TENAA (2)

Na zadní straně najdeme jeden foťák s 13 MPx a přední strana ponese 8MPx kamerku. Tloušťka by se měla zastavit na hodnotě 7,18 mm. Co se týče baterie, tak by mělo postačovat 4 400 mAh. Samozřejmostí je rychlé nabíjení.

Asi nelze očekávat, že by se tato novinka mohla dostat v brzké době na náš trh. Ostatně ani základní model Honor V8 není u nás dostupný v tuto chvíli. Možná se časem objeví obchodník, který jej uvede do českých obchodů.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim