reklama

Telefony s OS Tizen putují do Afriky

Telefony s OS Tizen putují do Afriky
2016-07-31T09:55:39+01:00
• 31. 7. 2016
2

Podle nejnovějších informací se chce Samsung, jihokorejský gigant, co se především mobilního odvětví týká, zaměřit více na africký kontinent. Model Z2 by tak měl rovnou směřovat do některých afrických zemí, jako je například Jihoafrická republika, Nigérie nebo Keňa. Samozřejmostí jsou pak asijské trhy včetně Indie, Indonésie, Nepálu, Srí Lanky či Bangladéše. Oficiální vypuštění by prý mělo být plánováno na říjen letošního roku.

Samsung-Z2

Model Z2 bude první telefon, poháněný OS Tizen, s podporou LTE sítí a stejně tak zde bude i funkce Vzdálená pomoc. Ve zprávě se dále uvádí, že Keňa se momentálně připravuje na modernizaci svých sítí z 2G na 4G a Nigérie zrovna tak. Bylo tak poměrně dobrým a zdánlivě jednoduchým krokem se na těchto trzích uchytit a pomalu, ale jistě si je podmanit.

Ovšem mezi zajímavější informace patří to, že by se Samsung na těchto trzích měl pokusit o zkušební zavedení IoT (Internet of Things) zařízení i technologie, která právě bude na bázi OS Tizen.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Vojtěch Hořánek

31. 7. 2016, 10:05
Android aplikace

Není náhodou na obrázku Z1? (na tapetě je to napsáno)

Pavel Mareš

31. 7. 2016, 12:06

Ano, děkuji. Opraveno. (Jednalo se však pouze o ilustrativní obrázek.)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim