reklama

LeEco a Coolpad připravují společný telefon

LeEco a Coolpad připravují společný telefon
2016-08-01T15:03:18+01:00
• 31. 7. 2016

Hned poté, co společnost LeEco zakoupila amerického výrobce Vizio za 2 miliardy dolarů, čínský producent oznámil první společný telefon s firmou Coolpad, kde vlastní podstatnou část akcií. Nicméně firma Vizio je zaměřená na výrobu spotřební elektroniky, takže bychom se mohli v budoucnu dočkat například chytrých televizí. Chystaný telefon odhaluje první snímek a s ním přicházejí také základní specifikace.

Coolpad LeEco

Název telefonu je v tuto chvíli stejně neznámý jako to, pod jakou značkou vůbec bude oficiálně představen. Výsledek spolupráce mezi LeEco a Coolpad zapadne do nejvyšší třídy díky nadstandardním prvkům výbavy. V přední části získá místo 5,5palcový displej s QHD rozlišením, který požene čtyřjádrový procesor Snapdragon 820 od Qualcommu, grafický čip Adreno 530 a 4GB operační paměť RAM.

Interní paměť pojme až 64 GB uživatelských dat a celkovou výdrž dostane na starost baterie s kapacitou 3 500 mAh. Navíc uniklý snímek potvrzuje dva senzory fotoaparátu v zadní části, duální LED diodu pro přisvětlení snímků a v neposlední řadě snímač otisků prstů. Celá konstrukce bude vyrobena z jednolitého kovu. Nakonec má zařízení jít do oficiálního prodeje v průběhu měsíce srpna za zatím neznámou prodejní cenu.

Zdroj: xiaomitoday.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim