reklama

Sharp Basio 2 – výstřední podivín z Japonska

Sharp Basio 2 – výstřední podivín z Japonska
2016-07-30T18:35:06+01:00
• 31. 7. 2016

Mobilní novinka s názvem Basio 2 (SHV36) od společnosti Sharp rozhodně nevypadá jako většina zařízení, která jsou k vidění na prodejních pultech za poslední léta. Telefon byl oficiálně představen v uplynulém týdnu a japonský výrobce tentokrát nezvolil výkonné prvky u hardwarové části. Průměrná výbava jej zařazuje spíše do střední třídy, kde bude mít navrch jen díky nezvyklému designu nebo třemi fyzickými tlačítky.

Sharp Basio 2 SHV36 (1) Sharp Basio 2 SHV36 (2)

Vpředu zabírá místo 5palcový IGZO displej s HD rozlišením, jemuž dodává šťávu osmijádrový procesor Snapdragon 617 od Qualcommu po boku 2GB operační paměti RAM. Uživatelská data v základu pojme 16GB úložiště. V zadních partiích naleznete 13megapixelový fotoaparát skrytý za posuvným krytem a přisvětlovací LED diodu. Náročnější uživatele potěší hardwarové tlačítko spouště k fotoaparátu.

Přední tlačítka vás dostanou k posledním hovorům, na domovskou stránku či k přijatým SMS zprávám/emailům. Celá konstrukce získala certifikaci IP55/58 pro zvýšenou odolnost. Softwarová stránka nabídne citelně upravený Android ve verzi 6.0 Marshmallow. Mezi ostatní prvky výbavy patří 2 810mAh baterie, podpora sítí 4. generace (cat. 6), funkce WiFi a Bluetooth 4.2. Prodej bude zahájen 5. srpna a objeví se celkem tři barevné varianty (červená, modrá, zlatá).

Sharp Basio 2 SHV36 (3) Sharp Basio 2 SHV36 (4)

Zdroj: helpix.ru

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim