reklama

Holofone phablet – projektor a dva systémy

Holofone phablet – projektor a dva systémy
2016-08-01T00:08:26+01:00
• 31. 7. 2016
3

Blížíme se k části roku, kdy se většina nadšenců a redakcí zabývá představováním top modelů společností Samsung a Apple. Jsou to největší giganti na mobilním trhu a mnohdy určují směr vývoje. Co byste však říkali na telefon, respektive phablet, se sedmipalcovým displejem, možností bootovat do dvou systémů nebo s vestavěným projektorem?

holofone

Jedná se tedy o novinky zvanou Holofone od společnosti Akyumen – což by mělo být vyslovováno možná jako acumen (prozíravost / bystrost).  Tento pahblet, jak je zmíněno výše, disponuje 35lumenovým projektorem. To není příliš a rozhodně se nemůžeme bavit o luxusní projekci. Výrobce však udává, že by zařízení mělo být schopno promítnout obraz až o 100 palcích.

Co se systému týká, mám pro uživatele velmi dobrou zprávu. Budete mít možnost si zvolit spuštění buď nejnovější oficiální verze Androidu Marshmallow nebo Windows 10. Ovšem nenechte se splést, nebudete mít Windows 10 mobile nebo Continuum, ale přímo Windows 10 pro PC. Spojení phabletu s velkou úhlopříčkou a dvou systémů, je více než dobré a nebude nouze o nové možnosti.

Cena určuje kvalitu. I to se mnohdy proslýchá, ačkoliv to není vždy pravdou. Holofone phablet je možnost si předobjednat z oficiálních stránek Akyumen, jehož cena začíná na 750 $ (přibližně 18 100 Kč). Pokud si však připlatíte o 200 $ více (o přibližně 4800 Kč), můžete dostat další oficiální příslušenství, jako Bluetooth reproduktor, herní kontrolér nebo držátko pro zařízení, které lze položit na stůl.

Specifikace

 • Displej – 7 palců, Full HD rozlišení
 • Kamery
  • Zadní – 13 MPx
  • Přední – 5MPx
 • Úložiště – 128 GB (možnost rozšířit pomocí microSD karty)
 • Operační paměť – 4 GB RAM
 • Baterie – 3500 / 2910 mAh
 • Operační systém – Windows 10, Android L (aktualizace na Android Marshmallow)
 • Konektivita – Wi-Fi, Bluetooth, LTE, GPS, NFC

Momentálně jsou všechny předobjednávky pro 1. září absolutně pryč. Výrobce tak velmi rychle vyprodal předpřipravená zařízení a možní budoucí zájemci si tak budou muset počkat.

Zdroje: theverge.com, akyumen.com, akyumen.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Jiří Mrázek

31. 7. 2016, 19:47

Díky

Jiří Mrázek

31. 7. 2016, 17:02

Chtělo by to napsat alespoň parametry, takhle nevím nic jen že je na zařízení projektor.

Pavel Mareš

31. 7. 2016, 17:13

Bohužel různé informace se liší. Doplnil jsem specifikace – přímo z oficiálních stránek (viz zdroje). :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim