reklama

Spojení LyricFind a Googlu je oficiální

Spojení LyricFind a Googlu je oficiální
2016-06-29T07:35:41+02:00
• 29. 6. 2016

LyricFind je služba, která vlastní a distribuuje největší počet textů k různým hudebním skladbám od tisíců vydavatelů. Nyní přišlo spojení se společností Google, které nabídne své „know-how“ ve více službách, jako například Hudba Play, ale i v samotných výsledcích vyhledávání na Googlu. To je samo o sobě už velký tahák a ještě větší bonus to bude pro uživatele.

lyricfind

Jsme rádi, že můžeme prohloubit naše vztahy se společností Google, a dodat naše texty k hudebním skladbám do jejích různých aplikací,“ říká generální ředitel LyricFind – Darryl Ballantyne. „Pracujeme společně na rozšíření textů pro širší publikum, co nejrychlejším a nejefektivnějším způsobem.

LyricFind je jednou z majoritních sil, co se týká vytváření na globální úrovni, ať už na jakékoliv platformě či infrastruktuře. Navíc spojení s obrovským konglomerátem nazývajícím se Google, může svůj vliv na trhu jedině posílit a donést svůj obsah většímu množství uživatelů.

Jak bylo již řečeno, samotné texty se budou do dostávat k uživatelům pomocí různých služeb. Mezi ty první určitě bude patřit Hudba Play a výsledky vyhledávání na Googlu. Tím však seznam ani zdaleka končit nemá a uživatelé se mají těšit na mnohem více. Co vše, zatím není jasné.

Zdroje: lyricfind.com, xda-developers.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim