reklama

První custom ROM pro Huawei Watch

První custom ROM pro Huawei Watch
2016-06-29T07:20:59+02:00
• 29. 6. 2016

Chytré hodinky jsou poslední rok až dva velký boom v mobilním světě a jen málokterá větší firma se ubránila tvorbě svého vlastní modelu. Jedny z nejdražších na trhu, co se androidích verzí týká, jsou právě od společnosti Huawei, která se jimi po právu pyšní. Kvalitní zpracování a odladěný software dělají své, což na oblíbenosti přidá, i když cena to vše trochu více potápí ke dnu.

Ovšem dnes pro vás máme důležitější zprávu. Jedná se totiž o první custom ROM od uživatele negamann303 na XDA fóru, který ji nazval Negalite Huawei-Rom NX. Tato ROM je první svého druhu a přináší svým uživatelům, aktualizované Google aplikace jako takové (Gapps), tak i ty, které si můžete dostáhnout – jako Google Mapy, Hangouts, Fit, a Hudba. ROM je založena na nejnovějším Androidu Wear 1.5 (MWD69).

Autor sám dodal i menší change log, doporučuje však zálohovat data a nezaručuje funkčnost. Pokazit se může cokoliv kdykoliv, uživatel tak bere všechna rizika na sebe. Je ovšem velmi dobré, že po vložení vlastí ROM si s hodinkami můžete ještě více hrát a upravit dle své libosti. Mohou to ocenit především vývojáři a zkušenější uživatelé, kteří si rádi pohrávají se systémem a nositelnými zařízeními.

Kompletní návod je sepsán sotva na pár řádcích, tudíž by to měl zvládnout každý. Důrazně však doporučujeme si přečíst návody a komentáře uživatelů i samotného autora. Především pak zálohovat data, která na svých hodinkách můžete mít.

Zdroj: forum.xda-developers.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim