reklama

Galaxy Beta Program – TouchWiz bez menu

Galaxy Beta Program – TouchWiz bez menu
2016-06-13T07:20:38+02:00
• 13. 6. 2016
4

Samsung sklidil docela velký úspěch se svým Galaxy Beta programem, což jistě potěší. Nyní se k nám dostávají první snímky obrazovek, které odhalují, jak moc jihokorejský gigant hodlá upravit svou další verzi, nebo zda ji nechá tak, jak je a pokusí se udržet na kolejích, v nichž se už delší dobu drží. Prozatím to vypadá přinejmenším zajímavě.

nexus2cee_New-Note-UX-3 nexus2cee_New-Note-UX-5 nexus2cee_New-Note-UX-8

Ptáte se proč? Už nadpis článku vám může napovědět, nehledě na snímky výše. Ty totiž ukazují, že Samsung a jeho „New Note UX“ verze, kterou testuje v Číně a Koreji, se ubírají trochu odlišnou cestou než doposud. Už jen odstranění menu, respektive nám známá ikonka zmizela a tím to ani z daleka nekončí. Všeobecně vzhled ikon na ploše je odlišný, stejně tak widgety.

Též si lze všimnout chybějícího horizontálně posouvajícího se menu. Nová verze disponuje vertikálním seznamem, což rozhodně není zvykem. Dále už bychom mohli jít po detailech, nicméně rádi si počkáme na ještě zásadní změny, jako například kompletně překopané nastavení. O jakou verzi se jedná, není známo. Avšak dle názvu lze soudit, že by tato verze velmi známé nástavby mohla být použita v nadcházejícím modelu Note 6, který má být „za nedlouho“ představen.

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Ivo Rundt

13. 6. 2016, 20:55

To že tam chybí Menu aplikací je zřejmé, ale už u svého SG7E si mohu vybrat díky Galaxy Labs zda chci mít menu aplikací nebo všechny appky na ploše.
Ale to je jedno. Já myslím že každé řešení má své výhody a nevýhody. Já jsem zastánce menu aplikací, ale je to díky tomu, že jsem zatím neměl mobil / laucher, který by to neumoznoval, ale považuji se za flexibilního človíčka, tak si myslím že bych s tím neměl (doufam) problém.
WIN 8.x byl pro mě problém. Toto je prkotina… ????????????????

Petr Hošek

13. 6. 2016, 8:14

Hlavně že se každý smál xiaomi, a on na to najednou přišel i Samsung, čím to asi bude???

Daniel Černín

13. 6. 2016, 7:58

Omlouvám se, ale nerozumím větě Též si lze všimnout… A mimochodem – Note 6 nebude.

Pavel Mareš

13. 6. 2016, 8:16

Děkuji, chyba opravena.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat