reklama

Google si pohrává s rychlými volbami

Google si pohrává s rychlými volbami
2016-06-13T07:09:19+01:00
• 13. 6. 2016

Google se za poslední dobu příliš nehrnul do upravování vzhledu, co se týká hlavního vyhledávače v Androidu. Proč taky. Absolutní jednoduchost nenutila k jakýmkoliv změnám. Nicméně i přesto se vývojáři rozhodli přidat jednu menší funkci, která se určitě bude hodit každému uživateli, jenž častěji komunikuje, a to ať už skrze volání, SMS nebo email.

nexus2cee_search_thumb nexus2cee_search-2

Jedná se o pár ikonek – volání, email a SMS / chat. Tyto rychlé volby (zkratky) jsou poměrně užitečné funkce, jejichž přidáním se opět trochu usnadňuje hledání kontaktů v telefonu. Nyní už tak nemusíme ani otevírat konkrétní aplikaci a hledat toho, komu chcete volat / psát. Stačí jednoduše zadat do vyhledávání jméno / název (například firmy) a zvolit jednu z předvolených akcí.

Ačkoliv je dobré, že se Google zaměřuje i na takové detaily, bylo by přeci jen trochu lepší, kdybychom se dočkali nějaké té majoritní aktualizace, která nepřinese jen standardní „opravu vzhledu“, „zlepší výkonu“ nebo „opravu chyb“. Avšak rozhodně dávám plus nové funkci, kterou jistě využije velká část uživatelů.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim