reklama

Modulární chytré hodinky BLOCKS – startují předobjednávky

Modulární chytré hodinky BLOCKS – startují předobjednávky
2016-06-13T07:40:38+02:00
• 13. 6. 2016
3

Chytré hodinky jsou jedním z posledních hitů minulého i letošního roku. Nicméně pro většinu uživatelů mají stále mnoho nedokonalostí. Můžeme zmínit například málo funkcí, ačkoliv výrobci se snaží jich dodat, co možná nejvíce, nicméně hlavní nedokonalostí je stále výdrž baterie, není příliš lákavá. Ačkoliv některé hodinky vydrží 2-3 dny, většině uživatelů – včetně mě – se to zdá málo.

BLOCKS

Minulý rok jsme také mohli vidět kampaň na Kickstarteru, kde nám byl představen koncept chytrých hodinek s názvem BLOCKS. Kampaň skončila úspěchem a nyní se dočkáváme první veřejné verze. Na obrázku výše můžete vidět moduly, jež lze připnout k hodinkám. Samozřejmě lze jich v jednu chvíli připnout pouze několik – záleží na velikosti vaší ruky. Pro muže, jak je vidno na videu níže, jsou čtyři části akorát.

Hodinky jsou nám předváděny s následujícími moduly – GPS, slot na SIM kartu, NFC, přisvětlovací dioda, čtečka otisku prstů, extra baterie, měřič tepové frekvence, kamera a v neposlední řadě ovladač gest. Málo toho není a na ruku nenacvaknete všechny. Pokud tedy hodinek nebudete chtít mít na ruce vícero. Následně nám už zbývá samotné jádro – hodinky. Ty mají už v základu mnoho funkcí. Co se systému týká, jedná se o upravený Android Wear.

Výměna je jednoduchá a nezabere více než pár vteřin. Na kompletní ukázku se můžete podívat na videu níže.

V současnosti startují předobjednávky, přičemž cena začíná na 330 dolarech. V ceně jsou čtyři moduly podle výběru, za další si připlatíte 35 dolarů (za kus).

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Lukas Laznovsky

14. 6. 2016, 20:27

Není to Android wear. Ten by to nezvládl. Je to upravený Android.

Jiří Mrázek

13. 6. 2016, 8:07

To nevypadá na Android Wear

Pavel Mareš

13. 6. 2016, 8:14

Je to postaveno má Android Wear, je píši a je zmíněno i ve videu.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat