reklama

Populární přehrávač foobar2000 si našel cestu na Android

Populární přehrávač foobar2000 si našel cestu na Android
2016-05-14T08:45:21+02:00
• 14. 5. 2016

Jestliže neznáte hudební přehrávač foobar2000, pak byste to měli změnit. Jedná se o jeden z nejlepších přehrávačů, o čemž svědčí i počet uživatelů, kteří jej používají. Nyní se vývojáři rozhodli vydat verzi pro Android.

foobar2000-1-2-7-Stable-Available-for-Download-2

Jedním z hlavních důvodů popularity je to, že je zcela zdarma a navíc má spoustu možností, jak si svou hudbu užít, co nejvíce. Při prvním spuštění vás čeká mnoho nastavení, navzdory tomu budete po této proceduře nadmíru spokojeni. Taková nastavení děláte totiž pouze jednou. Asi největší výhodou je podpora pro nepřeberné množství hudebních formátů. Vývojáři neopustili myšlenku maximální jednoduchosti a přizpůsobitelnosti ani na Androidu. Díky tomu můžete očekávat intuitivní prostředí a dobrou ovladatelnost. Škoda jen, že se vývojáři neřídili pravidly Material designu, zajisté by mohlo prostředí vypadat líbivěji. Otázkou však zůstává to, zdali je výhodné používat off-line hudbu, když jsou v rozmachu online služby typu Spotify a Apple music.

ap_resize

Aplikace foobar2000 je ke stažení zcela zdarma. Uvnitř se nenacházejí žádné in-app platby.

logo-app foobar2000 Resolute Zdarma ANDROID

Zdroj: androidcommunity.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat