reklama

Yu Yunicorn se chystá do světa

Yu Yunicorn se chystá do světa
2016-05-13T13:30:49+02:00
• 13. 5. 2016

O společnosti Yu jste možná ještě neslyšeli. Ovšem její nový telefon, který má být odhalen již 19. května, má své pověsti na internetu již delší dobu. Během testování sice unikaly informace, ale doposud si nikdo nebyl jist, zda se opravdu jedná o telefon pro uživatele, nebo jen jakýsi testovací model, který je předchůdcem jiného.

yu-uniconr

 

Ukazuje se, že novinka od Yu, se bude jmenovat Yunicorn a bude představena na akci v Novém Dillí již příští týden. Teoreticky by se mělo jednat rovnou o top model této společnosti a vlastně tomu i tak bude. Bohužel specifikace jsou prozatím utajeny, i když už nyní můžeme hádat.

 

Minulý měsíc byl vydán Yureka Note a nyní je Micromax připraven na další. Model Yunicorn by mohl spadat do střední kategorie telefonů a možná i níže. Cena by se totiž muhla ustát pod 15000 INR, což je v přepočtu přibližně 5340 Kč. Co se týká dostupných informací, nedávno byl otestován model YU5530 v benchmarku, kde byla zjištěna 4GB operační paměť  SoC od MediaTeku – Helio X10.

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat