reklama

Představujeme vám obchod CNDirect.com sponzorovaný článek

Představujeme vám obchod CNDirect.com [sponzorovaný článek]
2016-05-14T13:13:02+01:00
• 14. 5. 2016
3

V dnešním článku si představíme jeden internetový obchod, jmenuje se CNDirect.com a nabízí všechno možné z oblastí oblečení, šperků, elektroniky, počítačů, autodoplňků a tak dále. My se ale zaměříme samozřejmě na mobilní telefony a příslušenství k nim. Dnes si řekneme něco o tomto obchodu a pak si ukážeme čtyři zajímavé produkty z nabídky.

CNDirect_logo

Jako mnoho dalších internetových obchodů z Číny, i tento má již svůj sklad v Německu, čím vám odpadá starost o platbu cla a dph. Platit můžete buď převodem a nebo přes velmi populární nástroj PayPal. Poštovné stojí dle výrobku a jeho cena se pohybuje v řádech pár dolarů, u některých produktů je pak dokonce zdarma. Pokud se nyní zaregistrujete a přihlásíte k odběru novinek, můžete navíc získat slevový kupón na 50 dolarů.

Pojďme se podívat na pár tipů. Nejprve se podíváme na nějaké zařízení a pak na levné a zajímavé příslušenství. Prvním jsou chytré hodinky za pár korun. Konkrétně se jedná o GV09. Hodinky jsou vybaveny displejem s úhlopříčkou 1,55 palců s rozlišením 240×240. Baterie má slušnou kapacitu 400 mAh, což vám dává dva dny plné zátěže. Integrován je pak také slot na SIM kartu, takže s hodinkami můžete i volat. K dispozici je také slot na paměťové karty microSD. Samozřejmostí jsou různé sportovní funkce, jako je počítání kroků nebo monotorování spánku. Cena činí 30 dolarů, co je v přepočtu asi 750 Kč. Můžete jej zakoupit zde.

hodinku OS004141-4

Druhým je telefon Cubot X12. Jedná se o základní model za pár korun. Jeho cena konkrétně činí 140 dolarů a můžete jej zakoupit zde. Ten disponuje 5,0palcovým displejem s rozlišením 960×540 pixelů. Telefon disponuje také LTE, ale pouze frekvencemi pro větší města. Uvnitř tepe čtyřjádrový procesor MTK6735 doplněno o 1 GB operační paměti. Vnitřní úložiště má kapacitu 8 GB a můžete jej dále rozšířit karty microSD. Operačním systémem je Android ve verzi 5.1. Jedná se pak o dual SIM.

Qi hodinku

Telefonů, které disponují indukční cívkou pro bezdrátové nabíjení, je v poslední době čím dál více. Výrobce ale zpravidla nepřikládají v balení takovou nabíječku pro indukční nabíjení. Nyní si můžete jednu se standardem Qi zakoupit za pár korun. CNDirect nabízí jednu takovou podložku s USB portem za krásnou cenu 3,29 dolaru, což je v přepočtu asi 75 korun. Kupujte zde.

Nakonec si pak můžete pořídit Bluetooth reproduktor do sprchy. Ten disponuje technologií Bluetooth 3.0 + EDR a jeho rozměry jsou 80 x 50 mm. Baterie o kapacitě 400 mAh mu dodá energii na 6 hodin přehrávání. Výhodou je pak také přísavka, díky níž můžete reproduktor připnout třeba na sklo. Za 4,54 dolaru, což je v přepočtu asi 110 Kč, se jedná o velmi zajímavou koupi. Kupujte zde.

Kompletní nabídku elektroniky si můžete prohlédnout zde.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Mirek Mlčuch

15. 5. 2016, 12:36

Zatim jsem neobjevil žádné zboží, kde by ten voucher šlo uplatnit..dělám něco špatně?

Na ty hodinky nejde uplatnit ten voucher

StavebnyStroj

14. 5. 2016, 15:22

A ví to i po česky 😀

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim