reklama

iPhone 7 Plus má nabídnout duální fotoaparát a 3 GB RAM

iPhone 7 Plus má nabídnout duální fotoaparát a 3 GB RAM
2016-05-13T07:45:00+01:00
• 13. 5. 2016
1

Známý analytik Ming-Chi Kuo, který mívá velmi dobré informace, přichází s dalšími detaily ohledně smartphonu iPhone 7. Konkrétně se tedy týkají toho většího modelu s úhlopříčkou 5,5 palce a s přídomkem Plus v názvu. Ten se má totiž zase o něco více lišit od toho menšího s úhlopříčkou 4,7 palce. Novinkou má být duální fotoaparát a 3GB RAM.

iphone-7-dual-camera-render iphone 7

Duální fotoaparát jsme mohli vidět letos již u modelu Huawei P9 a předpokládá se, že trend dvou fotoaparátů na zádech bude pokračovat. Pozadu nemá být ani Apple, který má tuto novinku zabudovat do iPhonu 7 Plus. Další novinkou pak má být 3 GB operační paměti, což má být údajně také potřeba pro zpracování fotografií z duálního fotoaparátu.

Zároveň se také na internet dostalo video, kde má být zachycen návrh iPhonu 7. Ten opravdu sedí s výše zmíněnými informacemi, tedy že větší model nabídne duální kameru. Návrhy zároveň prozrazují, že má přibýt Smart Connector z iPadu na zádech a 3,5 mm jack má být odstraněn. Dle jiných zdrojů má ale zase být konektor pro sluchátka zachován.

Uvidíme, jaký nakonec iPhone 7 bude. Již teď ale můžeme předpokládat, že design se od modelu 6s příliš lišit nebude. Představení se dočkáme pravděpodobně v září letošního roku.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Marek Veselý

14. 5. 2016, 21:29
Android aplikace

Rozhodně bude zajímavý sledovat kam se bude Apple ubírat. Jestli vytáhnou pověstného králíka z klobouku.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim