reklama

Google Kalendář 5.5 přináší naplánování času a kosmetickou změnu

Google Kalendář 5.5 přináší naplánování času a kosmetickou změnu
2016-04-29T07:15:26+01:00
• 29. 4. 2016
2

Další týden a další aktualizace, která k nám od Googlu přichází. Dnes jsem se dočkali nové verze 5.5 aplikace Kalendář. Dostáváme tak možnost vyzkoušet si, jak logika Googlu dokáže nastavit čas u setkání více uživatelů a nastavit jim nejvhodnější čas. Co se týká kosmetické úpravy, zde se toho příliš nezměnilo.

nexus2cee_findatime

Naneštěstí se Google rozhodl novou funkci (nalezení času) pro uživatele s „@gmail“ účty nepovolit a k dispozici je pouze pro uživatele s tzv. edu účty. Což je trochu škoda, na druhou stranu je to pochopitelné. Přeci jen soukromí uživatele je na první místě a takto se tato možnost hodí hlavně pro ty, kteří mají různých setkání častěji než ostatní.

Onou kosmetickou změnou je invertovaná barva ikonek v notifikační liště tak, aby uživatel viděl vše správně – dříve byla barva ikonek bílá, tudíž se staly nečitelnými. Aktualizace by měla přijít i na iOS, což někteří uživatelé jistě ocení.

Jako obvykle pro vás máme i APK soubor na serveru APKMirror. Instalujte však pouze na vlastní riziko.

Zdroje: androidpolice.com, plus.google.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Vojtěch Navrátil

29. 4. 2016, 7:17
Android aplikace

Hlavně konečně zprovoznili barevný Statusbar na hlavní obrazovce, do teď byl černý.

Vojtěch Hořánek

29. 4. 2016, 11:46
Android aplikace

Já ho mám pořad černý

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim