reklama

Chrome Dev – posun k Material Design a absence jedné funkce

Chrome Dev – posun k Material Design a absence jedné funkce
2016-04-09T14:46:03+01:00
• 9. 4. 2016

Pokud chcete vědět, co nového se připravuje do stabilní verze Chromu, pak si nainstalujte Chrome Beta. Jestli jste ještě více zvědaví, pak je tu ještě Chrome Dev, kde se objevují experimenty, které se mohou nebo nemusí dostat do stabilnějších verzí webového prohlížeče.

V polovině března jsme vás informovali, že Google dává stranou možnost sloučení karet a v základu je tato možnost vypnutá. Co se týče Chrome Dev, tak zde tato funkce chybí zcela.

Chrome Beta Chrome Dev

Chrome Beta vs. Chrome Dev

Tato změna asi nepotěší uživatele, kteří si toto rozšíření zamilovali, ale ještě není zcela jisté, jestli dojde k úplnému odebrání u stabilní verze.

Chrome Dev obsahuje ještě jednu novinku. Ta se týká jediného widgetu na plochu, který je obsažen v Chromu. Ten nabízí zobrazování záložek a doposud nabízel poměrně staré grafické zpracování ve stylu složek. V Chromu Dev je již design posunut více k Material Designu. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že navigace v novém widgetu je jednodušší a intuitivnější.

Chrome Beta Chrome Dev

Chrome Beta vs. Chrome Dev

logo-app Prohlížeč Chrome – Google Google Inc. Zdarma ANDROID logo-app Chrome Beta Google Inc. Zdarma ANDROID logo-app Chrome Dev Google Inc. Zdarma ANDROID

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim