reklama

Unikají další informace a snímky iPhonu 7

Unikají další informace a snímky iPhonu 7
2016-03-17T07:45:13+02:00
• 17. 3. 2016

Představení iPhonu 7 se sice dočkáme s největší pravděpodobností až na podzim, přesto jsou úniky různých částí či návrhů poslední dobou velmi časté. Nyní unikly údajné snímky senzoru fotoaparátu a také zadní strany. Dostaly se k nám také fotky návrhů. Otázkou však zůstává, zda se nejedná o podvrh.

photo-iphone-7-catcher-1 640

Nejprve na internet unikly fotky údajných snímačů iPhonu 7. Má se jednat o dvě kamerky u sebe, tedy dual-cam. Jenže na dalších fotkách nákresů vidíme jen jednu kamerku a design podobný iPod Touch. Již z předchozích spekulací víme o absenci plastových proužků na zádech. Samotné tělo má být ale velmi podobné současné generaci. Další únik pak zachycuje přímo zadní stranu iPhonu 7. Zde můžeme pozorovat dvě kamerky a také smart konektor.

i_640x875_522074410 (1) iphone-7-render

Jenže právě tento snímek bude pravděpodobně prací ve Photoshopu. Minimálně právě Smart konektor vypadá tak trochu namalovaně. A navíc by ani na těle iPhonu moc nedával smysl. Na základě tohoto byl pak vytvořen také render, který můžete vidět vpravo výše.

iPhone 7 je sice ještě v nedohlednu, již následující pondělí se ale dočkáme menšího čtyřpalcového iPhonu SE a také nového iPad Pro s úhlopříčkou 9,7 palce.

Zdroje: redmondpie.com, 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit