reklama

Unikají další informace a snímky iPhonu 7

Unikají další informace a snímky iPhonu 7
2016-03-17T07:45:13+01:00
• 17. 3. 2016

Představení iPhonu 7 se sice dočkáme s největší pravděpodobností až na podzim, přesto jsou úniky různých částí či návrhů poslední dobou velmi časté. Nyní unikly údajné snímky senzoru fotoaparátu a také zadní strany. Dostaly se k nám také fotky návrhů. Otázkou však zůstává, zda se nejedná o podvrh.

photo-iphone-7-catcher-1 640

Nejprve na internet unikly fotky údajných snímačů iPhonu 7. Má se jednat o dvě kamerky u sebe, tedy dual-cam. Jenže na dalších fotkách nákresů vidíme jen jednu kamerku a design podobný iPod Touch. Již z předchozích spekulací víme o absenci plastových proužků na zádech. Samotné tělo má být ale velmi podobné současné generaci. Další únik pak zachycuje přímo zadní stranu iPhonu 7. Zde můžeme pozorovat dvě kamerky a také smart konektor.

i_640x875_522074410 (1) iphone-7-render

Jenže právě tento snímek bude pravděpodobně prací ve Photoshopu. Minimálně právě Smart konektor vypadá tak trochu namalovaně. A navíc by ani na těle iPhonu moc nedával smysl. Na základě tohoto byl pak vytvořen také render, který můžete vidět vpravo výše.

iPhone 7 je sice ještě v nedohlednu, již následující pondělí se ale dočkáme menšího čtyřpalcového iPhonu SE a také nového iPad Pro s úhlopříčkou 9,7 palce.

Zdroje: redmondpie.com, 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim