reklama

Vytvářejte lepší selfie s novou aplikací od Microsoftu pro iOS

Vytvářejte lepší selfie s novou aplikací od Microsoftu pro iOS
2016-01-02T10:00:00+01:00
• 2. 1. 2016

Microsoft ani o svátcích nezahálí a do App Store poslal ke konci prosince novou aplikaci, která nese název Microsoft Selfie a již z názvu lze odvodit, že cílí především na milovníky selfie. Jejím účelem je kromě samotného pořízení fotky udělat pomocí pokročilých funkcí a filtrů z obyčejného „selfíčka“ něco vzhlednějšího.

screen322x572 (1) screen322x572 (2) screen322x572

Aplikace tak trochu vybočuje z řady programů od Microsoftu, které cílí na práci a produktivitu, čímž se zase o něco rozšiřuje cílová skupina pro redmondské aplikace. Pro správné vyladění vaší fotografie bere aplikace v potaz váš věk, pohlaví, barevný tón pleti, osvětlení a mnoho dalších faktorů. Krom toho také aplikace dokáže zredukovat šum, automaticky nastavit expozici, barevné schéma a inteligentně vylepšit fotografii v mnoha dalších ohledech.

Pokud si chcete aplikaci vyzkoušet, můžete si ji zdarma stáhnout z App Store. Potřebovat k tomu budete iPhone, iPad nebo iPod touch s iOS 8.0 a vyšším.

logo-app Microsoft Selfie Developer Zdarma iOS

Zdroj: winbeta.org

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim