reklama

Google Play Movies přináší drobnou novinku, která potěší

Google Play Movies přináší drobnou novinku, která potěší
2015-12-11T07:22:04+02:00
• 11. 12. 2015

V našich končinách si můžeme užívat rozšířených možností Obchodu Play. Lze nakupovat hudbu, knihy a samozřejmě i filmy. Bohužel poslední zmíněná novinka nepotěšila až tak mnoho zájemců, zejména cenovou politikou filmových studií, respektive majiteli práv na samotné snímky. Ceny jsou poměrně vysoké a neustálé vyhledávání slev nebo novinek udolá i nejotrlejšího.

2015-12-11 06.08.31 2015-12-11 06.06.46

Naštěstí nová verze aplikace Google Play Movies přináší poměrně malou, ale o to významnější novinku. V nastavení přibyla možnost nechávat si posílat notifikace na filmy, které máme v seznamu přání. Konkrétně vám zazvoní notifikace v případě, kdy se snímek stane dostupným pro region, kde se nacházíte. Taktéž vám dá aplikace vědět, pokud dojde ke snížení ceny.

logo-app Google Play Movies & TV Google Inc. Zdarma ANDROID

APK ke stažení – instalujete na vlastní riziko

Podobnou funkci bychom ocenili i u běžného Obchodu Play, kde je seznam přání tak nějak nevyužit a toto rozšíření by mu dalo smysl. Samozřejmě můžete už nyní využívat alternativ – například web app-sales.net, který nabízí i aplikaci pro Android, u kterí jsme pomáhali s překladem.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim