reklama

Vodafone nabízí mobilní televizi svým zákazníkům (IPTV)

Vodafone nabízí mobilní televizi svým zákazníkům (IPTV)
2015-11-06T13:30:11+02:00
• 6. 11. 2015

Mobilní operátoři se snaží rozšiřovat nabídku služeb pro své zákazníky o různě doplňkové možnosti. Vodafone se nyní pustil do projektu, v rámci kterého chce nabídnout svým zákazníkům možnost sledování IPTV. Na nové službě spolupracuje s poskytovatelem sledovanitv.cz.

„Spuštěním služby mobilní TV ve spolupráci se společností sledovanitv.cz s.r.o. reagujeme na vysoký nárůst obliby mobilního videa u našich datových uživatelů. Kromě standardního sledování aktuálně vysílaného programu, zákazníkům přinášíme i možnost zpětného přehrání až 7 dní zpátky nebo virtuálního videorekordéru pro záznam až 40 hodin programů,“ říká Martin Mikula, manažer produktů pro rezidenční segment ve Vodafonu.

Zákazníci Vodafonu nyní tedy budou moci si zakoupit televizní balíčky a sledovat na svém mobilním zařízení televizní kanály. Základní nabídka přijde na 59 Kč měsíčně, přičemž jsou k dispozici i tématické výběry. Kompletní seznam s podrobnostmi najdete na stránkách Vodafonu.

Screenshot_80

„Spolupráce se společností Vodafone jasně deklaruje výrazný nárůst obliby mobilního videa, což je v souladu s rostoucím podílem chytrých telefonů. Rozšířením počtu více než 250 partnerských sítí o síť mobilního operátora Vodafone přináší stávajícím uživatelům služby možnost sledovat své oblíbené programy kdekoliv a kdykoliv v ČR,“ říká Radim Beňovský, Projektový manažer ve společnosti sledovanitv.cz s.r.o.

Pro sledování těchto kanálů je zapotřebí si nainstalovat mobilní aplikaci pro Android, iOS a Windows Phone.

logo-app SledovaniTV sledovanitv.cz Zdarma ANDROID

[winphone cena=“]sledovanitv/9nblggh3ntmv[/winphone]

logo-app sledovani.tv Developer Zdarma iOS

Aplikace sledovanitv.cz, zákazníkům umožní:

  • Sledovat až 56 kanálů
  • Zpětné prehrání až 168 hodin
  • Možnost záznamu až 40 hodin na virtuální videorekordér
  • Výběr z tematických balíčků již od 59,- Kč

Samotnou televizi můžete následně sledovat s mobilním připojením k internetu, ale zde vás musíme varovat, že spotřebovaná data se započítávají do běžného FUP balíčku. Tudíž se to nemusí vyplatit těm, co mají koupený malý objem.

Samozřejmě vás napadne, že můžete sledovat na WiFi, ale zde je jeden háček. Sledování na WiFi je možné, ale jen v rámci partnerské sítě – musí mít smlouvu s poskytovatelem sledovanitv.cz. Kompletní seznam partnerů najdete na stránkách sledovanitv.cz/info/partneri.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim