reklama

Vivo chystá navíc X6 Plus L a D

Vivo chystá navíc X6 Plus L a D
2015-11-24T07:50:14+02:00
• 24. 11. 2015

Před 14 dny jsme vám přinesli informace o modelu X6 od společnosti Vivo, která dostala potřebnou certifikaci od čínského regulačního úřadu TENAA. Podle posledních zpráv má dojít k oficiálnímu představení začátkem příštího týdne, ale ještě předtím unikají ze stejného zdroje další zmínky o tomto zařízení. Akorát s tím rozdílem, že zřejmě půjde o vylepšené varianty nesoucí přívlastek Plus.

Vivo X6

V databázi TENAA byla nalezena dvě zařízení pod názvem X6 Plus L a X6 Plus D, o kterých bohužel úředníci nesdílí takřka žádné specifikace či známé fotografie. V každém případě je jim připisována stejná výbava jako u hlavního modelu, i když X6 by měla nést 6palcový displej. To zveřejněná dvojice překvapivě disponuje jen 5,7palcovým displejem. Pro připomenutí můžeme zmínit očekávanou výbavu v podobě desetijádrového procesoru Helio X20 od MediaTeku.

Dále 4GB operační paměť RAM, 32GB úložiště, 21megapixelový fotoaparát, přední 12megapixelovou kamerku nebo 4 000mAh baterii. Softwarovou stránku obstará systém Android v předinstalované verzi 5.1 Lollipop. Ovšem není vyloučena ani přítomnost nejnovějšího Androidu 6.0 Marshmallow. Co nakonec bude pravda, zjistíme už 30. listopadu, kdy společnost má připravenou tiskovou konferenci k novinkám.

Vivo-X6-Plus-L Vivo-X6-Plus-D

Zdroj: timesnews.co.uk

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat