reklama

Populární launcher EverythingMe pro Android končí

Populární launcher EverythingMe pro Android končí
2015-11-24T07:40:17+01:00
• 24. 11. 2015

Velmi populární launcher pro Android čeká již brzy konec. EverythingMe patřil k jedněm z nejpopulárnějších launcherů pro operační systém Android. V poslední době se však začali autoři potýkat s problémy a před pár dny bylo navíc oznámeno, že tento launcher bude brzy stažen z obchodu Google Play.

unnamed_result

Dle slov samotných autorů je důvodem k ukončení vývoje nedostatek finančních prostředků. Launcher by v budoucnu potřeboval aktualizace kvůli novým verzím systému a novým telefonům. Z toho důvodu se přistoupilo na tak razantní řešení. EverythingMe získal za svou existenci přes 15 miliónů stažení, což je již číslo, za jaké by byl rád nejeden vývojář. Autoři EveryhingMe svým uživatelům vzkazují, že nejlepší náhradou bude výchozí launcher od Google.

unnamed (1)_result

logo-app EverythingMe Launcher EverythingMe Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim