reklama

GUG.cz zve na technologicky zaměřené akce listopad

GUG.cz zve na technologicky zaměřené akce [listopad]
2015-11-02T17:26:33+02:00
• 2. 11. 2015

11e6748c-ab25-4b93-a793-e01e1cf3eca2

Jak na internetový marketing

Jan Tichý ve své přednášce představí internetový marketing a vše, co do něj patří. Těšit se můžete na dvouhodinovou přehledovou nalejvárnu i navazující diskuzi.

[Workshop #3] FotoStudio

Rok se pomalu chýlí ke konci a spolu s ním i náš workshopový seriál. Poslední část (minimálně pro tento rok) tohoto oblíbeného workshopu je už skoro za dveřmi a my se z exteriéru přesuneme do profesionálního studia, ve kterém si každý z vás bude moci vyzkoušet práci s umělým světlem, fotografování makra, tvorbu portrétů nebo pózy modelů/ek. Jistě si opět odnesete zajímavé rady a nápady, které pak zužitkujete při své vlastní tvorbě. Mentory nám opět budou Karel Žižka a Lukáš Kromholz.

GXG Garage

Bude se konat přednáška Josefa Jebavého na téma „Embedded počítač Banana Pi R1 – popis vlastností a možnosti použití“. Dále se budeme věnovat přípravě hardwaru na GDG DevFest.

Workshop Arduino101 se Štěpánem Bechynským

Pátého listopadu do Jihlavy přijede Štěpán Bechynský s jeho již skoro legendárním workshopem Arduino101. Nebude se tedy jednat o klasickou přednášku, ale všechno si řádně osaháte! V průběhu se dozvíte vše potřebné, abyste mohli začít Arduino používat sami doma. Budete potřebovat vlastní notebook s funkčním Arduino IDE. Více o workshopu, včetně odkazu na stažení všeho potřebného, naleznete na arduino101.cz.

DevFest 2015

Největší podzimní vývojářský festival v ČR letos poprvé v Ostravě! Právě pro Vás od GDG komunit. Vše co jste chtěli vědět o technologiích a rozvoji na jednom místě. Od vývojářů, pro vývojáře.

Mapujeme Prahu s Google Map Maker

Vyrazte s námi do Nuselských ulic a zmapujte nezmapované. První pomyslná vlaštovka Map Maker akcí s GXG Praha.

Product placement pro YouTube tvůrce

GUG.cz ve spolupráci s týmem TUBRR a Google Česká Republika Vás prostřednictvím čtyř krátkých prezentací provedou celým procesem reklamní kampaně, od její základní definice, přes správnou realizaci až po vyhodnocování a navazování dlouhodobější spolupráce.

Další akce v rámci GUG.cz

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim