reklama

Gionee Elife S Plus – 5,5palcový obr s osmijádrem, těšit se mohou v Indii

Gionee Elife S Plus – 5,5palcový obr s osmijádrem, těšit se mohou v Indii
2015-11-02T14:00:14+02:00
• 2. 11. 2015

Společnost Gionee již také není nejmenší a nyní se snaží na své facebookové stránce rozjet menší kampaň z důvodu uvedení svého nové phabletu, jenž nese název Elife S Plus. Zatím se však veškerý vzruch týká indického trhu. Naštěstí se podařilo pár lidem ve PhoneRadar získat jedno zařízení a tiskové materiály.

gionee-elife-s-plus-3 gionee-elife-s-plus-2

Model Elife S Plus se může „pyšnit“ 5,5palcovým AMOLED displejem s HD rozlišením (720 x 1280 pixelů), což je dosti málo, chránit jej bude sklíčko Gorilla Glass třetí generace. Pod šasi tepe MediaTek MT6753 s osmi jádry, po boku má 3GB operační paměť RAM. Interní úložiště je nastaveno na 16 GB s možností jeho rozšíření za pomoci microSD karty.

Na zádech najdeme hlavní 13MPx kameru, která je spárována s jednou přisvětlovací diodou, zatímco vepředu je pro selfie fotografie připravena 5MPx kamera. Kapacita baterie činí 3 150 mAh a k dispozici má uživatel USB typu C.

Gionee elife S Plus obdržel jako OS Android 5.1.1 s nástavbou Amigo OS ve verzi 3.1. Model má k dispozici možnost vložení dvou SIM karet, na nichž je podpora LTE sítí – bohužel frekvence nejsou známy, ale očekávat plné i frekvence podporující české LTE sítě, není příliš reálné. To vše má uživatel možnost si pořídit za 16 999 INR (~ 260 $, ~ 6 393 Kč)

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat