reklama

Give It Up! – vzdejte to, anebo ne?

Give It Up! – vzdejte to, anebo ne?
2015-11-18T07:50:59+02:00
• 18. 11. 2015
1

Máte rádi výzvy v podobě velmi těžkých her? Pak pro vás máme tip na jednu, která vaše nervy otestuje maximální možnou mírou.

Hra jménem Give It Up! je velmi jednoduchá, vaším úkolem je pouze klepání na obrazovku. Objevíte se jako černý flek, který musí po sloupcích poskakovat. Aby to zase nebylo až tak lehké, je nutné být maximálně přesný a prstem klepnout v určitou chvíli. Při každém klepnutí se navíc do rytmu přizpůsobuje reagující hudba.

unnamed (3)_result unnamed (1)_result

Sloupce mají různou výšku, a je proto nutné, abyste dodrželi i mírné opoždění při zvednutí prstu z displeje. Jakmile budete lepší, nastanou komplikace v tom, že se některé sloupce začnou pohybovat, což hraní značně ztěžuje. K dispozici  je celkem 18 úrovní.

unnamed_result unnamed (2)_result

Hra je ke stažení zdarma pro operační systém Android, u iOS za ni zaplatíte 1 $.

logo-app Give It Up! Invictus Games Ltd. Zdarma ANDROID logo-app Give It Up! Developer Zdarma iOS

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Miroslav Veselý

18. 11. 2015, 8:16
Android aplikace

Hned jsem musel vyzkouset, no parada, tekkno hudba tlaci k lepsim vykonum. Diky za tip

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim