reklama

Česká aplikace AppBlocker – pomoc proti rušivým aplikacím

Česká aplikace AppBlocker – pomoc proti rušivým aplikacím
2015-11-16T17:00:47+02:00
• 16. 11. 2015

Velmi rád vám doporučuji kvalitní české aplikace a jednu další vám teď musím představit. Jedná se o AppBlocker, který pomůže s blokací rušivých aplikací.

unnamed_result

Aplikace vám v podstatě pomůže tak, že si můžete vybrat, kdy nechcete být jakkoliv rušení. Velká výhoda spočívá v tom, že lze nastavit různé opakování a cykly, kdy se vše bude dít automaticky. Je nutné dopředu upozornit, že aplikace vyžaduje minimálně Android ve verzi 4.3. Možností při blokování je velmi mnoho, jednou z nich je nastavení profilů, ve kterých jednoduše definujete určité aplikace pro blokování. Po nastavení seznamu je nutné nastavení času a dnů, kdy se bude profil automaticky aktivovat.

unnamed (5)_result unnamed (1)_result unnamed_result

Navíc se dají určit notifikace, které chcete blokovat. Každopádně ve chvíli, kdy bude blokování aktivní, danou aplikaci nebudete moci otevřít. Každý pokus o otevření je v AppBlockeru zaznamenán a později se dá zobrazit informace o tom, kolikrát jste se o spuštění pokusili. Dobrou vlastností je funkce zabezpečení pomocí PIN, bez kterého nikomu cizímu nastavení změnit nepůjde.

unnamed (3)_result unnamed (2)_result unnamed (4)_result

AppBlocker je ke stažení pro operační systém Android zdarma. Abyste získali další výhody, lze si zakoupit jednotlivé funkce za 29 Kč, nebo využít výhodné nabídky balíčku za 67 Kč a mít tak vše najednou.

logo-app AppBlock - NE prokrastinaci MobileSoft s.r.o. Zdarma ANDROID

Zdroj: plus.google.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim