reklama

Zabojujte si v nové hře Star Wars: Uprising iOS, Android

Zabojujte si v nové hře Star Wars: Uprising [iOS, Android]
2015-10-08T09:58:32+01:00
• 8. 10. 2015

Fanoušci legendárního Star Wars by měli zpozornět. Do obchodu Google Play a iTunes byla uvolněna hra Star Wars™: Uprising.

unnamed_result

V této hře se dostanete do období Návratu Jediho a nového filmu The Force Awekenes. Na začátku hry si zvolíte rasu a pohlaví své vlastní postavy, se kterou budete v následujících hodinách bojovat. Vaším hlavním úkolem bude plnění nejrůznějších úkolů a cílů. Velkou nevýhodou je však to, že se po čase začnou dialogy opakovat a začne nuda. Ovládání hry je jednoduché a budete využívat různá gesta. Základem je zmasakrovat všechny nepřátele na obrazovce a dostat se tak do finiše úrovně. Během hraní budete sbírat i všelijaké předměty. Vývojáři do hry přidali i možnosti upgradu postavy v podobě in-app plateb atd.

unnamed (4)_result unnamed (3)_result

unnamed (2)_result unnamed (1)_result

Hra je ke stažení zdarma pro operační systém Android a iOS.

logo-app Star Wars™: Uprising Kabam Zdarma ANDROID

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim