5 aplikací ze storu – 5 nejstahovanějších her pro Android

5 aplikací ze storu – 5 nejstahovanějších her pro Android 2015-10-2

V dnešním díle výběru 5 aplikací ze storu se podíváme na ty nejstahovanější hry, které se nachází v Obchodě Play.

The Dark Knight Rises

V této hře se ponoříte do příběhu legendárního Batmana. Čeká vás spousta dobrodružství při objevování příběhu. V cestě do cíle vám bude stát mnoho nepřátel, se kterými budete svádět souboje na ulici. Využívat lze u různé speciální schopnosti jako létání, anebo můžete své nepřátele trochu pošimrat předměty.

unnamed (1)_result unnamed_result

The Dark Knight Rises (Android)
logo-app qrcode-app
Autor: Gameloft Cena: 3,99 Kč

Minecraft: Pocket Edition

Minecraft patří k nejzábavnejším hrám na světě. V tomto „simulátoru“ lze vytvářet nejrůznější věci počínaje jeskyní a konče doly na uhlí atd. Pokud budete hrát survival mód, budete si muset obstarávat potravu, vytvářet si zbraně proti nepřátelům a další věci.

unnamed (1)_result unnamed_result

Minecraft - Pocket Edition (Android)
logo-app qrcode-app
Autor: Mojang Cena: 5,08 US$

PewDiePie: Legend of Brofist

PewDiePie patří k nejpopulárnějším Youtuberům. Je natolik slavný, že má i vlastní hru pro operační systém Android. PewDiePie: Legend of the Brofist je adventura, kde se utkáte proti nepřátelům v 2D prostředí. Princip hry připomíná Mario, takže vašim cílem bude projít celým levelem, aniž by vás dostal vlk či další nepřátelé.

PewDiePie: Legend of Brofist (Android)
logo-app qrcode-app
Autor: Outerminds Inc. Cena: 146,99 Kč

The Amazing Spider-Man 2

Hra s legendárním Spidermanem inspirovaná filmem. Tato hra z vás udělá pavoučího muže, který bude muset projít celý příběhem. V cestě vám budou opět stát nepřátelé, se kterými se utkáte v různých situacích. Při hraní budete využívat  své přednosti pavoučího muže, takže můžete nepřátele spoutat pavučinou. Také se budete prohánět po mrakodrapech a doslova mezi nimi létat zavěšen na pavučině.

unnamed (1)_result unnamed_result

The Amazing Spider-Man 2 (Android)
logo-app qrcode-app
Autor: Gameloft Cena: 6,99 US$

Geometry Dash

Ve hře se stanete kostičkou, která musí skákat během hrající hudby. S postupně přibývající obtížností se u hry začnete vztekat. Velká rychlost a přesnost je nutností. Kostka se nesmí dotknout ani žádné ostré hrany nějaké překážky a je nutné se dostat do cíle. Pokud se vám do cíle dostat nepodaří, musíte hrát celou úroveň znovu.

unnamed (1)_result unnamed_result

Geometry Dash (Android)
logo-app qrcode-app
Autor: RobTop Games Cena: 42,74 Kč

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Jiří Pospíšil

2. 10. 2015, 0:10:34
reply

Súdruh Kefalín a čo také si predstavujete pod slovom Anroid?
Co dělal korektor, trojka v krvi?
Něco takového dát do titulku…hmm, hmm, asi to něco svědčí o úrovni.

Markus HaluskaKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

1. 10. 2015, 16:44:19
reply

vsetky poznam a mam geometry dash lebo ostatne mi nepotiahne ;)