reklama

Nejnovější aktualizace SwiftKey Beta přináší opravy chyb a konec podpory pro určitá zařízení

Nejnovější aktualizace SwiftKey Beta přináší opravy chyb a konec podpory pro určitá zařízení
2015-09-28T08:45:07+02:00
• 28. 9. 2015

Aplikace SwiftKey je jedna z nejoblíbenějších klávesnic v Obchodu Play od vývojářů třetí strany. Je známá pro svou výbornou funkčnost, kompatibilitu a možnosti – osobně ji používám již delší dobu. Nyní přichází trocha změn, samozřejmě jen v její beta verzi, kterou testuje velké množství uživatelů.

swift key bug

První, a to nejdůležitější, končí podpora všech zařízení se systémem Android verze 2.3 (Gingerbread) a starším. Je to z důvodu minima uživatelů, což je v podstatě pochopitelné. Nicméně je důležité říci, že se to týká prozatímní beta verze, tudíž v oficiální verzi to ještě chvíli vidět nemusíte.

Nová verze také řeší jednu velmi nepříjemnou chybu s fontem – viz. snímek výše. Chyba náhodně zmenšených znaků či ikonek se objevuje zatím jen v nejnovějších build verzích Android M, což by po vydání a aktualizaci aplikace mohlo být dosti iritující. Zde je krásný příklad toho, jak se vývojáři zajímají o své uživatele a aplikace.

Pokud se chcete taktéž stát beta testerem, můžete tak učinit skrze odkaz na Google+ skupinu a poté zajít do Obchodu Play na aplikaci SwiftKey Beta.

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat