reklama

Spouštíme aplikace rychleji pomocí notifikační lišty

Spouštíme aplikace rychleji pomocí notifikační lišty
2015-09-28T09:15:56+01:00
• 28. 9. 2015

Pokud jste uživatel, který má na své domovské obrazovce mnoho aplikací, abyste ušetřili čas, určitě se vám již stalo, že prostě došlo místo. Dalším způsobem, jak mít aplikace po ruce, je umístění jejich ikon do notifikační lišty.

unnamed (3)_result

TUFFS Notification Shortcuts je to pravé pro vás. Díky této aplikaci si umístíte vlastní výběr aplikací do notifikační lišty. Pořadí aplikací si určujete zcela sami a je jen na vás, kam si je umístíte. Velkou výhodou je to, že si lze nastavit různé barvy pozadí. V nastavení je toho velmi mnoho a jako zásadní beru funkci, kdy můžete určit počet řádků s aplikacemi.

unnamed_result unnamed (4)_result

Jestliže lpíte na designu, pak můžete vybírat z různých ikon a jejich barevných provedení. V liště však nemusí být pouze aplikace, lze do nich zahrnout i zkratky na různá gesta apod.

 unnamed (2)_result unnamed (1)_result

Aplikace je ke stažení zdarma pro operační systém Android.

logo-app TUFFS Notification Shortcuts Yogesh Dama Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim