reklama

Instagram 7.5 přináší přímé zasílání zpráv a možnost sdílet fotografie z vašeho streamu

Instagram 7.5 přináší přímé zasílání zpráv a možnost sdílet fotografie z vašeho streamu
2015-09-03T09:25:47+01:00
• 3. 9. 2015

Zasílání zpráv v aplikaci Instagram je již po dlouhou dobu trnem v oku mnohým uživatelům. Například při konverzaci je občas příhodné zaslat druhé straně obrázek, aby měla i vizuální požitek z vaší radosti. Bohužel kvůli tomu bylo nutné založit nové vlákno a prakticky to je pouze starost navíc. Nyní aktualizace přináší nejen vylepšení této problematiky.

Konečně se tak mohou uživatelé zaradovat, můžete své fotografie bez problémů sdílet se svými příteli, aniž byste byli nuceni k obšírnému řešení, jež bylo doposud v aplikaci jako primární. Stejně tak budete moci sdílet své fotografie ze streamu, tzn. ty snímky, které jste již pořídili.

Ovšem někdo by si mohl všimnout, že by mohlo být částečně ohroženo soukromí uživatele. Přeci jen sdílení oněch fotek znamená, že je budou moci vidět i ostatní uživatelé. Pokud je tedy váš účet soukromý, vaše fotky taktéž a zobrazit si je může jen ten, kdo vás sleduje.

logo-app Instagram Instagram Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim