reklama

Google zamezí nevyžádané instalaci aplikací z agresivní reklamy

Google zamezí nevyžádané instalaci aplikací z agresivní reklamy
2015-09-03T09:55:24+01:00
• 3. 9. 2015
1

Čím dál více se na internetu rozmáhá nešvar v podobě agresivních oken, jež zakryjí celou stránku a uživatele nutí nainstalovat zázračné instalační balíčky mající za úkol dokonale zblbnout uživatele, aby aplikaci nainstaloval. Společnosti Google se to nelíbí a jde na to pěkně zostra.

pasted-image-0

Všechny stránky s takovýmto chováním bude Google bez lítosti posunovat v žebříčku vyhledávání. To znamená, že se daná stránka bude zobrazovat ve výsledcích na zadních příčkách. Googlu to však nestačí, u každé z takovýchto stránek totiž bude odebírat i informaci o optimalizované stránce pro telefony. Vše začne platit od 1. listopadu letošního roku. Nutno zmínit to, že pokud vyskakovací okno nezakryje celou stránku, pak se jí toto omezení nedotkne.

Zdroj: techcrunch.com

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

René Zavadil

3. 9. 2015, 10:25
Android aplikace

Aby zacala MobilMania uvazovat nad zmenou reklamniho vyuziti stranky :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim