reklama

Pořiďte si Samsung Galaxy Note 5 z pravého zlata

Pořiďte si Samsung Galaxy Note 5 z pravého zlata
2015-08-29T11:55:49+01:00
• 29. 8. 2015

Chytrá zařízení dnes patří k věcem, kterými se lidi mnohdy chlubí. Většinou lidé o svých telefonech hovoří, anebo předvádí funkce, jež má jejich zařízení navíc. Čím se lidé chlubí, ale nejsou pouze funkce, často je to i vzhled, především u žen. Pokud chcete trumfnout kohokoliv ve společnosti, pak máte možnost, a to díky luxusnímu obchodu Karalux.

Karalux-24K-Gold-Samsung-Galaxy-Note-5-G-2-600x315

Karalux si pro své bohaté zákazníky připravil jedinečnou nabídku, jedná se o Samsung Galaxy Note 5, který má své tělo vyrobeno ze 24karátového zlata. Pokud si Note 5 pořídíte na zahraničním trhu, můžete si jej nechat u Karaluxu pozlatit dodatečně, celý proces vyjde na zhruba 8-9 tisíc korun. Pokud si budete chtít Note 5 koupit přímo u obchodníka, zaplatíte za něj zhruba 26 tisíc. Jedná se vskutku o skvostně vypadající zařízení, pokud tedy lpíte na tom, abyste vypadali ve společnosti nejlépe, lze nákup doporučit.

Karalux-24K-Gold-Samsung-Galaxy-Note-5-E

Karalux je společnost z Vietnamu, která má ve své nabídce hned několik produktů ze zlata, najde se mezi nimi i Apple Watch a iPhony.

Zdroj: androidcommunity.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat