reklama

Archos s předstihem odhaluje Diamond Tab

Archos s předstihem odhaluje Diamond Tab
2015-08-29T10:45:09+02:00
• 29. 8. 2015

Vlajkový produkt značky Archos, tak pod těmito slovy byla oficiálně odhalena další novinka od tohoto francouzského výrobce. Přitom je to jen pár dní od doby, kdy společnost oznámila trojici nových telefonů. Dnes tedy přišlo na řadu zařízení v podobě tabletu, které nese název Diamond Tab. Všichni zmínění zástupci budou k vidění příští týden na očekávaném veletrhu IFA, což znamená, že v Berlíně půjde už jen o pouhou formalitu.

The-Archos-Diamond-Tab The-Archos-Diamond-Tab (1)

Archos Diamond Tab disponuje 7,9palcovým IPS displejem s rozlišením 1536 x 2048 pixelů. Hardwarová stránka zahrnuje osmijádrový procesor MT8752 od MediaTeku taktovaný na frekvenci 1,7 GHz, operační paměť RAM o velikosti 3 GB a 32GB úložiště podporující paměťové microSD karty. Z udávaných rozměrů bychom mohli vypíchnout tloušťku 7,8 mm nebo hmotnost 380 gramů.

V zadní části si našel místo 5megapixelový fotoaparát a baterie s kapacitou 4 800mAh. Mezi ostatní prvky výbavy lze například zařadit podporu sítí 4. generace, přední 2megapixelovou kamerku či předinstalovaný systém Android ve verzi 5.1 Lollipop. Firma počítá s uvolnění do konečného prodeje až v měsíci říjnu za cenu 179 liber, což po přepočtu vychází na 6 631 Kč bez daně.

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat