reklama

Google připravuje Nexus 8?

Google připravuje Nexus 8?
2015-08-29T12:37:57+02:00
• 29. 8. 2015

Za posledních několik týdnů se objevilo hodně úniků a informací o Nexus smartphonech. Kromě toho některé náznaky ukazovaly i na připravovaný tablet, jenž by měl nést označení Nexus 8. Prozatím jsou dostupné jen omezené informace, tudíž se dá odhadovat, že bychom se tabletu neměli dočkat zároveň s uvedením Nexus smartphonů.

270047 270048

V první řadě máme k dispozici fotografie prototypu nebo designové makety, který napovídá, že by displej neměl mít poměr stran 4:3, jako tomu je u Nexusu 9. Co se týče výbavy, tak jediný zdroj specifikací je skrze GeekBench. Data ukazují na použití MediaTek procesoru, který by měl nabízet 8 jader při frekvenci 1,3 GHz.

270049

Ačkoliv se jedná o kusé informace, mohlo by se jednat o levný tablet, jenž by mohl být představen po uvedení mobilů. Pravděpodobně nenahradí původní Nexus 9. Zatím není jisté, jestli vůbec dojde k představení. Na více informací si budeme muset počkat. Mezitím se můžete těšit na uvedení Nexus mobilů, jelikož náš zdroj uvedl, že se modle od LG bude prodávat v České republice.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim