reklama

Nastavte si funkce zadních tlačítek na telefonech LG

Nastavte si funkce zadních tlačítek na telefonech LG
2015-08-14T16:37:52+02:00
• 12. 8. 2015
3

Jestliže patříte mezi šťastné majitele telefonu značky LG, pak vás určitě zajímá, jak by se dala využít zadní tlačítka k dalšímu ovládání telefonu.

Key Plus for LG G4, G3, G Pro vám pomůže s nastavením zadních tlačítek například ke spouštění určitých aplikací tak, aniž byste je museli spouštět z obrazovky. Aplikace funguje na principu toho, že při vypnuté obrazovce postačí dlouze přidržet např. tlačítko snižující hlasitost a během pár sekund dojde ke spuštění vámi zvolené aplikace, to vše bez jakéhokoliv klepnutí na obrazovku.

V aplikaci se mi velmi zamlouvá možnost nastavení zapnutí přisvětlovací diody, kterou využívám jako baterku ve tmě. Při nastavení svítilny je dobrá i funkce automatického vypnutí, takže se nemůže stát, abyste diodu zapomněli vypnout, načež by došlo k vybití baterie. Velkou výhodou je však to, že nepotřebujete mít nijak upravený systém, ROOT není vyžadován. Nastavit jdou i funkce jako „Ok Google“, kdy dojde ke spuštění hlasového vyhledávání.

unnamed (1)_result unnamed_result

Key Plus for LG G4, G3, G Pro je ke stažení zcela zdarma, uvnitř však nalezneme in-app platbu, která slouží pouze k tomu, že pokud budete chtít, lze vývojářům odeslat malou finanční odměnu za jejich práci. Kompatibilní je aplikace s telefony LG a konkrétně s modely G2, G Pro 2, G3 a nejnovější G4.

logo-app Key Plus for LG G4, G3, G Pro AppTuners Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Myslel som si že sa tam bude dať nastaviť aj to, že jedným z tlačítok sa bude dať urobiť fotografia keď ste vo foťáku.

Štěpán Březina

12. 8. 2015, 20:29

To ale přece už funguje.. ;)

Na G2 funguje dobře, doporučuji.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim