reklama

HTC získalo certifikaci na Desire 828

HTC získalo certifikaci na Desire 828
2015-08-12T09:30:46+01:00
• 12. 8. 2015

Společnost HTC získala u čínského regulačního úřadu certifikaci pro chystaný model Desire 828. Zařízení se prozatím skrývá pod kódovým označením D828w. Databáze TENAA jako obvykle odhaluje veškerou výbavu. Telefon by měl být dostupný nejdřív pro čínské zákazníky a až poté mají přijít na řadu další trhy. Nicméně seznam specifikací bohužel nenabízí nic výjimečného, takže jedinou záchranou pro výrobce se může stát konečná prodejní cena.

HTC Desire 828w (1) HTC Desire 828w (2)

HTC D828w zabírá 5,5palcový displej s Full HD rozlišením, pod kterým běží osmijádrový procesor pravděpodobně od MediaTeku o taktovací frekvenci 1,5 GHz po boku 2GB operační paměti RAM. Základní úložiště pojme 16 GB dat, přičemž slot na paměťovou kartu zvládá až 128 GB paměti. Co se týče celé konstrukce, tak ta měří 157,7 x 78,89 x 7,9 mm a hmotnost se zastavila na hranici 150 gramů.

V přední části nechybí 4megapixelová kamerka a záda nesou 13megapixelový senzor fotoaparátu. Ze zbývajících prvků výbavy lze také počítat s podporou sítí 4. generace nebo systém Android v předinstalované verzi 5.1 Lollipop ukrytý pod známou nadstavbou Sense. HTC jej uvolní do oficiálního prodeje v nejbližších týdnech v široké paletě barevných variant (bílé, černé, červené, oranžové modré, šedé, zlaté).

Zdroj: androidauthority.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat