reklama

Klávesnice Cristiana Ronalda pro naše smartphony

Klávesnice Cristiana Ronalda pro naše smartphony
2015-08-14T11:50:32+02:00
• 14. 8. 2015

Cristiano Ronaldo patří mezi nejlepší fotbalisty světa. Jeho jméno znají lidé po celém světě, a tento muž má dokonce i svou vlastní značku oblečení CR7. Nyní má Cristiano i svou aplikaci pro operační systém Android.

unnamed_result

Klávesnice Cristiana Ronalda přináší vše, co bychom od ní mohli očekávat. Aplikace má líbivý vzhled laděný do černé, bíle, šedé a žluté barvy. Dále jsou na klávesnici umístěna tlačítka enter, zpět, nastavení, přepnutí na čísla a shift pro psaní velkých písmen. Horní část nabízí při psaní tři predikovaná slova, dle toho, jak často je používáte.

unnamed (3)_result unnamed (1)_result

Aplikace však není pouze o psaní, uvnitř nalezneme souhrn všech odkazů na sociální sítě Cristiana, ale zprávy z nich lze číst přímo v ní. Při rozkliknutí odkazu ze sociální sítě se článek otevře přímo v aplikaci, takže se nebudete zdržovat zbytečným otevíráním v prohlížeči. V nastavení toho nalezneme také mnoho, od nastavení jazyka predikce až po nastavení rss feedu sociálních sítí.

unnamed (5)_result unnamed (4)_result unnamed (2)_result

Aplikace Cristiano Ronaldo Keyboard je ke stažení zdarma, uvnitř se nacházejí in-app platby.

logo-app Cristiano Ronaldo Keyboard Cristiano Ronaldo Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim